2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Baranowo
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Biurowo- magazynowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baranowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa poszukuje pracownika na stanowisko biurowo-magazynowe.

Prosimy o wysyłanie aplikacji osób które :

  • Obsługę programu magazynowego Subiekt GT maja w "małym paluszku"

  • Mają doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej oraz prowadzeniu dokumentacji z tym związanej

Obowiązki :

  • Przyjmowanie i liczenie dostawy

  • Wpisanie na stan produktów po dostawie

  • Przyjmowanie zwrotów

  • Przygotowanie listy wysyłkowej dla pracowników magazynu

  • Dbanie o gospodarkę magazynową oraz obieg dokumentów

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Raportowanie o stanach magazynowych

  • Wprowadzanie nowych produktów do systemu

  • Wprowadzanie procedur pakowania i udoskonalanie istniejących

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie oraz terminowe wypłaty

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku - 7- 15 ( weekendy wolne )

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu zaangażowania oraz wiedzy i zdobytego doświadczenia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania nowej wiedzy

  • Premie uzależnione od poziomu zaangażowania

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranowo
ID: 914815184