2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Targ
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik biurowo-magazynowy

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Firma produkcyjna zatrudni pracownika biurowo-magazynowego.

Główne zadania:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu (ENOVA)

  • rozliczanie materiałów po skończonym zleceniu

  • kontrola/nadzór nad przepływem powierzonych półsurowców pomiędzy podwykonawcami a magazynem

  • tworzenie zamówień do dostawców

  • kontakt z dostawcami

  • przyjmowanie zrealizowanych zamówień na magazyn

  • wydawanie/przyjmowanie towaru z magazynu

  • sporadycznie praca na magazynie

Nasze wymagania:

  • uczciwość i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki unoszące/UDT

To, co zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania     możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych

  • umowa o prace

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 921096036