2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalinówka
Dodane 21 maja 2024

Pracownik biurowo-magazynowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalinówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownik biurowo-magazynowy, Administrator Stanów Magazynowych

Zakres obowiązków:

- pomoc w prowadzeniu bieżących spraw biura

- obsługa wewnętrznych programów kontroli magazynowej

- wprowadzanie i weryfikacja danych w wewnętrznym systemie

- kontrola gospodarki magazynowej

- kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentów

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny Excel)

- umiejętność pracy z danymi

- umiejętność pracy pod presją

- dokładność oraz zdolność organizacji pracy własnej, punktualność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- wysokie i stałe zarobki

- profesjonalne miejsce pracy

- stałe godziny pracy

- pracę przy ciekawych projektach i kultowych klasycznych modelach samochodów

Lokalizacja

Kalinówka,

Lubelskie

Lubelskie, Kalinówka
ID: 919858690