2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
Dodane 22 maja 2024

Pracownik biurowo-księgowy

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska:

·   dokonywanie wypłat gotówkowych i przyjmowania gotówki oraz sporządzanie raportów kasowych,

·   rozliczanie raportów kasowych oddziałów Spółki

·   sprawdzanie poprawności faktur zakupowych i sprzedażowych

·   kontrola obiegu dokumentacji kasowej

·   uzgadnianie kont księgowych

·   kontrola rozrachunków z kontrahentami

·   przygotowywanie raportów

·   sporządzanie bieżącej dokumentacji

·   współpraca z działami handlowym oraz księgowym

·   dodatkowym atutem będzie znajomość programów Symfonia

Oferujemy :

·   Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach sprzedażowych firmy

·   Stałe wynagrodzenie oraz możliwa premia uzależniona od osiąganych wyników

·   Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Dodatkowe informacje:

·   Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

·   Oferty proszę składać na adres rekrutacja[at]ramex.pl,

·   Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 920042098