2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 07 maja 2024

Pracownik BIUROWO-HANDLOWY, w branży elementy złączne

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma TONIT zajmująca się produkcją elementów złącznych zatrudni osobe na stanowisko :

Pracownik biurowo-handlowy elementów złącznych tj. śruby , wkręty , nity  dla przemysłu meblowego , elektroinstalacyjnego

Praca w biurze w Klwatka Królewska , możliwość pracy zdalnie

Obowiązki:

Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów telefonicznych/mailowych z kontrahentem,

Przygotowywanie ofert dla potecjalnych klientów

Rozwój sprzedaży do posiadanych klientów i pozyskiwanie nowych

Współpraca z działem produkcji

Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy,

Wymagania

Samodzielne wyznaczanie celów i określenie sposobu ich realizacji

Nastawienie na realizację celów i chęć zdobywania nowych potencjalnych Kontrahentów,

Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem biznesowym,

Obsługa komputera , aplikacji biurowych , e-mailowych i internetowych

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Możliwość przejścia na umowe o prace pełny etat ,

premię za osiągane wyniki.

Czas pracy godziny dziennie do ustalenia. . Preferowane godziny 8.00 do 16.00.

Wynagrodzenie 4200 - 5000zł brutto m-c w zależnośći od umiejętnośći i zaangażowania w prace plus premia uznaniowa

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 841745206