2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Przechlewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowo - administracyjny

Lokalizacja

Przechlewo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Oferujemy stanowisko pracy w wymiarze 0,5 etatu.

Miejsce pracy: Przechlewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Organizacja pracy biura,

• Reprezentowanie firmy przed gośćmi i klientami,

• Zarządzanie dokumentacją: przygotowywanie, porządkowanie, ewidencjonowanie, archiwizowanie,

• Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami,

• Realizowanie innych zadań na potrzeby firmy.

WYMAGANIA:

• Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office,

• Czynne prawo jazdy kat. B,

• Dokładność i porządek w pracy z dokumentacją,

• Samodzielność, sumienność, otwartość,

• Umiejętność planowania i organizacji pracy,

• Umysł analityczny

• Komunikatywność, uczciwość i zaangażowanie,

• Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pracę w kameralnym, zintegrowanym i przyjaznym zespole,

• możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie się w projekty firmy lub inicjowanie własnych pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Przechlewo,

Pomorskie

Pomorskie, Przechlewo
ID: 914642886