2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 16 maja 2024

Pracownik biura, specjalista ds. sprzedaży internetowej j. niemiecki

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Zakres obowiązków:

•   korespondencja mailowa z klientami w języku niemieckim,

•   obsługa sklepu internetowego i platform sprzedażowych (Ebay, Amazon),

•   współpraca z zagranicznymi klientami,

•   budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

•   obsługa zwrotów,

Wymagania

•   Język niemiecki na poziomie średnim lub wyższym (bardzo dobra znajomość gramatyki niemieckiej),

•   Dobra znajomość obsługi komputera,

•   Dobra organizacji pracy, samodzielność i zaangażowanie,

•   Komunikatywność i współpraca z pozostałymi członkami zespołu,

•   Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

•   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•   Praca w systemie jednozmianowym: 7:00 - 15:00,

•   pracę w młodym i zgranym zespole,

•   zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

CV prosimy wysyłać przez portfal OLX

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 651999120