2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
GSC Sp. Z O.O. , GTP Sp. Z O.O.
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik Biura Obsługi Serwisu – GSC Gorzów Wlkp. ASO MAN, Iveco

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Biura Obsługi Serwisu – GSC Sp. Z O.O. Autoryzowany Serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych MAN i IVECO

GSC Sp. Z O.O. Oddział Gorzów Wlkp.

Ul. Podmiejska 15a

66-400 Gorzów Wielkopolski

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku prowadzi rekrutacją na stanowisko Pracownik Biura Obsługi Serwisu

Miejsce wykonywania pracy Gorzów Wielkopolski ul. Podmiejska 15a

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta zgodna z procesem serwisowym dedykowanym do obsługi pojazdów marki: umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych

  • Aktywna promocja usług serwisowych, oferty serwisu

  • Terminowa realizacja zleceń warsztatowych

  • Rozliczanie zleceń i wystawianie faktur

  • Sprzedaż części zamiennych

  • Dbanie o należyty wizerunek serwisu

  • Realizacja wyznaczonych standardów przedsiębiorstwa

Twoje mocne strony:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, związane z bezpośrednim kontaktem z klientem

  • Znajomość technologii napraw pojazdów i budowy samochodów

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Czynne prawo jazdy kat. B, (kat. C będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie standardy jakości pracy, bardzo dobra organizacja pracy

  • Poprawna komunikacja interpersonalna

  • Wysoka kultura osobista

W naszym zespole zyskujesz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 117, 64-920 Piła  dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna poniżej:

Kto jest Administratorem moich danych?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 117, 64-920 Piła  („Administrator”), Iveco Gibas Andrzej Gibas z siedzibą w WYSZYNKI 24, 64-834 WYSZYNY („Administrator”).

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 920497702