2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dział HR
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biura obsługi klienta

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, śmiałą i pewną siebie, a w sytuacjach stresowych zachowujesz spokój i pozytywne nastawienie – idealnie sprawdzisz się na stanowisku:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Samodzielne stanowisko

  • 50% zniżki na wszystkie produkty TATUUM

  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną

  • Świętowanie stażu pracy

Twój zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa klientów z obszaru zamówień internetowych

  • Udzielanie klientom informacji dotyczących programu lojalnościowego

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

  • Ścisła współpraca z działem logistyki, działem marketingu oraz działem księgowości

  • Obsługa płatności klientów

Preferujemy:

  • Komunikatywną znajomość j. Angielskiego

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 890815063