2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Górna
Rekrutacja Rena-Pol
Dodane 15 czerwca 2024

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chronimy Twój Sukces. Pod tym krótkim hasłem kryje się cała nasza filozofia i podejście do współpracy z klientami. Od 1996 roku specjalizujemy się w kompleksowej dostawie środków ochrony indywidualnej (ŚOI) oraz (MRO) dla zakładów produkcyjnych z różnorodnych gałęzi przemysłu. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów i usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jesteś komunikatywną i ambitną osobą?

Dobrze odnajdujesz się w tematach handlowych?

Chcesz rozwijać się w środowisku z klientami B2B?

Lubisz wychodzić z inicjatywą i nie boisz się proponować nowych rozwiązań?

Posiadasz umiejętność samodzielnego działania i wyznaczania sobie celów?

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU RENA-POL!

Oferujemy

  • Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od Twojego zaangażowania)
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy na terenie Łodzi
  • Praca w biurze od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenia
  • Darmowe miejsce parkingowe

Główne zadania

  • Prowadzenie oraz wystawianie dokumentacji handlowej (np. zamówienia klientów i ich realizacja, dokumenty wydań, faktury)
  • Współpraca z dotychczasowymi klientami
  • Monitorowanie zamówień i realizacji dostaw
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych
  • Podstawowa znajomość obiegu dokumentów sprzedażowo-magazynowych (np. WZ, PZ, FV)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista i pracy, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę, komunikatywność
  • Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków

    Mile widziane:

    • Znajomość podstaw pakietu MS Office (Excel)
    • Znajomość języka angielskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 920839620