2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Łomianki
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik biura do obsługi przetargów i powierzonych klientów

Wynagrodzenie

4 790 - 5 380 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o. o. zajmująca się obsługą przetargów w branży biurowo-serwisowej zatrudni osobę do pomocy w bieżących sprawach biura i w obsłudze powierzonych klientów.

Mile widziana osoba bez doświadczenia, chętna do nauki i rozwoju w środowisku biurowym oraz znająca i potrafiąca korzystać z pakietu MS Office w stopniu podstawowym.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień przetargowych,

  • kontrola i wystawianie faktur, korekt i innych dokumentów działu przetargowego,

  • obsługa powierzonych klientów firmy przez telefon,

  • rozpatrywanie reklamacji,

  • opieka nad bieżącymi sprawami biura.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość Excela,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,

  • dokładność i sumienność.

 Oferujemy:

  • pełen etat,

  • zdobycie praktycznego doświadczenia w administracji biura i obsłudze klienta,

  • możliwość awansu,

  • cykliczne szkolenia,

  • niezbędne do pracy narzędzia.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV przez Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym i zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 872812431