2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dąbrowa Górnicza
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik bez doświadczenia zawodowego, Dąbrowa Górnicza.

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakład sortowania odpadów Dąbrowa Górnicza.

Obowiązki: sortowanie śmieci (karton, butelki plastikowe, folia), zamiatanie terenu.

Stawka: wynagrodzenie - 27,70 zł brutto/ godzinę (netto wychodzi w zależności od przepracowanych godzin: od 20,50 zł netto za godzinę do 21,37 zł )

Grafik: praca przez 12 godzin; 06:00-18:00; 18:00-06:00.

Podczas jednej zmiany jedna p

rzerwa trwa 30 minut.

Zakwaterowanie: zapewniamy. Opłata po stronie pracownika.

Oferta pracy dla kobiet, mężczyzn i par małżeńskich.

Proszę o kontakt 72*******15

Сміттєсортувальний завод Домброва-Гурнича.

Обов'язки: сортування сміття (картон, пластикові пляшки, фольга), підмітання території.

Ставка: винагорода - 27,70 злотих брутто / година (сума нетто залежить від відпрацьованих годин: від 20,50 злотих нетто за годину до 21,37 злотих)

Графік: робота по 12 годин; 06:00-18:00; 18:00-06:00.

Протягом однієї зміни одна перерва триває 30 хвилин.

Житло: допомагаємо знайти. Оплачує працівник.

Пропозиція роботи для жінок, чоловіків та сімейних пар.

Будь ласка, зв’яжіться зі мною за номером 72*******15

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 860001442