2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sierakowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Bawialnio - Kawiarni KULKA I SPÓŁKA na stanowisku ANIMATOR

Lokalizacja

Sierakowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osoby przyjaznej i odpowiedzialnej do pracy w systemie zmianowym/dorywczym oraz pracy weekendowej w naszej bawialni KULKA I SPÓŁKA na stanowisku ANIMATOR.

Lokalizacja: Sierakowice, ul. Piwna 22

Wymiar godzin: UMOWA ZLECENIE , PRACA W SYSTEMIE ZMIANOWYM/DORYWCZYM nieliczne dni w tygodniu-praca popołudniami oraz PRACA WEEKENDOWA sobota- niedziela (elastyczny grafik, nie wszystkie weekendy w miesiącu)

Szukamy osoby:

  • kontaktowej, uśmiechniętej, energicznej, lubiącej pracę z dziećmi

  • potrafiącej działać w dynamicznym otoczeniu

  • z dobrą organizacją pracy

  • dbającą o porządek w miejscu pracy

  • kreatywnej , mającej zdolności plastyczne

  • dyspozycyjnej , chętnej do współpracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie animacji dla dzieci

  • malowanie twarzy podczas imprez urodzinowych

  • wykonywanie tatuaży brokatowych

  • obsługa urodzin dla dzieci (przygotowanie stołów, serwowanie tortu)

  • profesjonalna obsługa gości (w tym obsługa kasy fiskalnej)

  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty gastronomicznej

  • dbanie o estetykę, czystość i porządek w lokalu (także w strefie bawialnianej )

  • dbanie o pozytywny wizerunek lokalu i odpowiednią ekspozycję produktów

Doświadczenie w podobnej branży jest mile widziane, ale nie konieczne - z chęcią podzielimy się wiedzą. Ważne są dla nas predyspozycje i chęć nauki :)

Jeśli chciałbyś/-abyś współtworzyć przyjazne miejsce, które zapewnia radość zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom, ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszam do kontaktu :)

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 872391717