2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnowo Podgórne
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjny z j. angielskim

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Administracyjny

Szukasz pracy, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna przesyłek eksportowych i imporowych

  • przygotowanie dokumentacji

  • komunikacja z partnerami zagranicznymi ( głównie korespondencja mailowa)

  • rozwiązywanie bieżących problemów

  • raportowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową – pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 5:00 - 23:00 (zmiany po 8h  wg. wcześniej ustalonego grafiku).)

  • W perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta

  • Pracę w zgranym zespole

Wymagamy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (A2),

  • gotowość to pracy zmianowej oraz dyżurów sobotnich ( zmiany rotacyjne w godz 5-23 zgodnie z harmonogramem )

  • znajomość obsługi Microsoft Office

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 918871614