2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chmielnik
Dodane 12 maja 2024

Pracownik administracyjny/obsługa sklepu internetowego

Lokalizacja

Chmielnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SEART to prężnie rozwijająca się firma oferująca bogatą gamę produktów i artykułów dla domu. Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą mebli z drewna, drzwi przesuwnych, akcesoriów dla meblarstwa i stolarstwa - wszystko w stylu retro i loft.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny / obsługa sklepu internetowego

Zakres obowiązków:

- weryfikacja zamówień w systemie pod kątem poprawności

- rozliczanie płatności w systemie sprzedażowym oraz księgowym

- obsługa i sprzedaż produktów zgodnie ze standardami firmy (kontakt z klientami; mailowy, telefoniczny, czat)

Wymagania:

- znajomość MS Office, programów sprzedażowych

- doświadczenie w obsłudze Klienta

- dobra organizacja czasu pracy

- zaangażowanie w pracę oraz sumienność

- wysoki poziom kultury osobistej

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełen etat

- aktywny udział w rozwoju marki

- praca w luźnej i przyjaznej atmosferze

- motywujący system premiowy

- ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Chmielnik,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Chmielnik
ID: 914673267