2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piekary Śląskie
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny/obsługa sekretariatu

Wynagrodzenie

3 200 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MEGASET Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich - firma handlowa zajmująca się sprzedażą wyrobów hutniczych.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY / OBSŁUGA SEKRETARIATU

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, ul. Stalowa 3

Województwo: śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze i eksploatacyjne

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej

  • ewidencja ubezpieczeń majątkowych

  • realizacja podstawowych zagadnień z zakresu księgowości i kadr (ewidencja faktur, płatności, urlopów, szkoleń)

  • organizacja i obsługa spotkań biurowych i biznesowych

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,

  • chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

  • praca w programie EuroFaktura Platinium firmy Softprojekt

  • praca stacjonarna

  • 3/4 etatu z możliwością nadgodzin

  • umowa o pracę

  • godziny pracy biura: od poniedziałku do piątku 7-15

  • system wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia uznaniowa

  • wynagrodzenie w przedziale 3200 - 4000 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z późn. zm.)

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 912158781