2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wilanów
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny / obsługa sekretariatu

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O NAS

Agencja marketingowa która od 25 lat oferuje wsparcie firmom wchodzącym ze swoimi produktami na polski rynek oraz skutecznie wzmacnia pozycję tych, które oczekują nowatorskich rozwiązań. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu wizerunku naszych Klientów oraz w opracowywaniu skutecznego i efektywnego marketingu 360 stopni. Wszystkie nasze działania zawsze w pełni dostosowujemy do potrzeb każdej firmy łącząc ze sobą zarówno kanały tradycyjne, jak i nowoczesne. Naszym celem jest odkrywanie nowych dróg dotarcia do pożądanej grupy odbiorów opartych o globalne trendy, które obserwujemy jako pasjonaci marketingu.

Do Naszego działu administracji poszukujemy kolejnej osoby.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze i eksploatacyjne

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja

  • organizacja i obsługa spotkań biurowych i biznesowych

  • organizacja podróży służbowych pracowników

  • nadzór nad ewidencją sprzętów używanych przez agencję

  • prowadzenie bazy dokumentów oraz fakturowanie

  • wprowadzenie przelewów do banku

  • kontakt z biurem księgowym

  • zarządzanie kalendarzem kierowcy

  • wprowadzanie urlopów do systemu

  • współpraca w zakresie realizowanych zadań z innymi komórkami organizacyjnymi

  • wykonywanie bieżących poleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office; w szczególności Microsoft Excel, Word

  • zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • status studenta

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie/ kontrakt B2B

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

  • duże możliwości rozwoju kariery,-pracę przy wielu ciekawych projektach,

  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 910576167