2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kębłowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny - doświadczony w przetargach i umowach

Lokalizacja

Kębłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pracownik administracyjny

Twój zakres obowiązków

- Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP

- Koordynowanie procesu składania ofert, monitorowanie ich terminów, składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, współpraca z działem prawnym

- weryfikacja umów z kontrahentami, terminowe realizacje powierzonych zadań

Nasze wymagania

· Wykształcenie wyższe

· co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych

·  znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych

·   rzetelności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności

· samodzielności w działaniu i analitycznego myślenia

·  zdolności interpersonalnych i organizacyjnych

· umiejętność pracy pod presją czasu

· biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)

CV prosimy kierować na adres biura.

Polityka prywatności -> //elprofessional.pl/rodo

Lokalizacja

Kębłowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kębłowo
ID: 733942699