2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Świętochłowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny - Centrum Medyczne Severux Świętochłowice

Lokalizacja

Świętochłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy młodym i prężnie działającym centrum medycznym. Działamy wyłącznie w prywatym sektorze ochrony zdrowia w dwóch placówkach. Pierwsza placówka zlokalizowana jest w Chorzowie przy ul. Katowickiej 157. Począwszy od listopada 2022 roku uruchomiliśmy drugą placówkę w świetnej lokalizacji w Świętochłowicach (ul. Sikorskiego 1), 350 metrów od zjazdu z Drogowej Trasy Średnicowej.

Zespół naszych specjalistów liczy ponad 90 osób i stale się powiększa. To fantastyczni ludzie, którzy lubią ze sobą pracować, świetnie wykształceni i przyjaźnie nastawieni do świata. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, komfort pracy i dobrą atmosferę.

Obecnie coraz wyraźniej uwidacznia się potrzeba wsparcia w naszym Zespole kolejnej osoby do pracy rejestracyjno-administracyjnej. Rozglądamy się za przyjazną i dobrze zorganizowaną osobą. Z pewnością autem jest posiadanie doświadczenia na identycznym albo podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek niezbędny. Przede wszystkim, oceniamy, czy ktoś jest dobrym człowiekiem, dopiero później weryfikujemy jego kwalifikacje i kompetencje do zajmowanego stanowiska.

Poniżej w punktach klika podstawowych informacji dotyczących ogłoszenia.

Miejsce: Centrum Medyczne Severux w Świętochłowicach oraz Chorzowie.

Stanowisko: pracownik administracyjny (głównie praca w rejestracji).

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia (grafik ustalany jest elastycznie, na początku będzie to mniejsza liczba godzin, z czasem systematycznie będzie się zwiększać, aż docelowo w miarę zapatrywań może dojść do pełnego wymiaru czasu pracy). Proszę pamiętać, że pracujemy również w soboty do godz. 14.00.

Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie. Wynagrodzenie 25 zł/h (netto) w tygodniu, 30 zł/h (netto) w soboty. Studenci do 26 roku życia według ustawy 27,7 zł/h (netto) w tygodniu i 30 zł/h (netto) w soboty.

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa pacjentów przyjmowanych w centrum (na miejscu i telefonicznie),

- współpraca z personelem medycznym (np. tworzenie terminarza pracy centrum, raportowanie wykonywanych procedur i sprawdzanie prawidłowości wystawianych dokumentów księgowych),

- obsługa bieżących zamówień centrum w działce medycznej np. leki, środki czystości, odpady medyczne oraz administracyjnej np. reklama, portal znany lekarz,

- zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów (np. poczta, mail, faktury),

- aktualizacja informacji centrum na stronie internetowej oraz profilu facebook,

- dbanie o utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach centrum.

Wymagania:

- preferowane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta w sektorze ochrony zdrowia,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,

- kultura osobista i komunikatywność,

- rozwinięte zdolności organizacyjne (dokładność i zaangażowanie w trakcie wykonywanych obowiązków),

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- uczciwe wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju i realizowania planów zawodowych,

- pracę w gronie profesjonalistów,

- miłą atmosferę i dobrą organizację pracy,

- osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na początku na pracę na podwójnych zmianach i spokojne opanowanie całego zakresu obowiązków i pomoc od doświadczonych koleżanek,

- grafik pracy ustalany jest elastycznie, nie spotkaliśmy się z większymi problemami w uzgodnieniach pomiędzy osobami rozpisującymi się na poszczególne zmiany (pracujemy w tyg. od 7:30 - 20:00 dwie zmiany; sb. 7:30 - 14.00 jedna zmiana).

Aplikację wraz ze zdjęciem oraz klauzuą RODO prosimy przesyłać przez formularz.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 759584116