2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik administracyjny biura rachunkowego

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Toboła i Partnerzy (biuro rachunkowe, audyt) poszukuje osoby do naszego zespołu.

Brak doświadczenia nie jest problemem, ale mile widziana będzie podstawowa znajomość przepisów podatkowych i obsługi pakietu Office. Preferowany status studenta/studentki oraz prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

- prace administracyjne i archiwizacyjne,

- wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych,

- odbiór dokumentów księgowych od klienta,

- załatwianie bieżących spraw biurowych,

- kontakt z klientem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w oparciu o elastyczny grafik - 40 godz. tygodniowo (pełen wymiar czasu pracy),

  • pizza piątki,

  • spotkania integracyjne.

Praca od 1.07.2024, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Jeśli jesteś ambitną, chętną do pracy osobą i chcesz się rozwijać prześlij swoje CV - rekrutację rozpoczniemy po weekendzie majowym, tj. od 6 maja 2024.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 843436523