2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjny

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multisoft S.A jest firmą o profilu IT. Uczestniczy w budowaniu systemów ATC, tworzeniu urządzeń i aplikacji monitorujących oraz tworzeniu sieci informatycznych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Lokalizacja: Zielona Góra

Opis stanowiska:

- dbanie o obieg dokumentów między pracownikami biura

- umiejętność pisania pism urzędowych

- koordynacja delegacji pracowników

- przygotowanie prostych zestawień, raportów

- obsługa komputera i innych urządzeń biurowych

- pomoc przy bieżących pracach biurowych

Profil Kandydata:

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

- znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat.B

- dobra organizacja czasu pracy

- samodzielność w działaniu i zaangażowanie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- ruchomy czas pracy

- ubezpieczenie na życie

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.  Proszę o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Multisoft S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 909645938