2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Smochowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjny

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Best Products Sp. z o.o.

Centrum Wyposażenia Warsztatów Samochodowych firma Best Products sp. z o.o. działa w branży od ponad 30 lat. Obecnie możemy się pochwalić liczną rzeszą klientów korzystających z naszych maszyn. Wśród nich znajdują się autoryzowane serwisy, stacje kontroli pojazdów w całym kraju, a także niezależne serwisy samochodowe oraz producenci pojazdów i opon. Jesteśmy firmą, która wprowadziła na polski rynek takich uznanych producentów jak Hofmann Megaplan, Gutmann, Hunger czy Twin Busch.

Rozwój sprzedaży wymaga jeszcze większego wsparcia w obsłudze spływających dostaw i zamówień. Dlatego poszukujemy nowych pracowników do działu logistyki na stanowisko:

Pracownik Administracyjny (K/M)

Miejsce pracy: Poznań (Smochowice)

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu firmy (telefony, poczta, przesyłki kurierskie, zamawianie art. biurowych itp.)

  • bieżące wsparcie działu sprzedaży i logistyki (m.in. wprowadzanie zamówień, fakturowanie)

  • nadzór administracyjny nad flotą pojazdów (ubezpieczenia, przeglądy itp.)

  • nadzór nad firmą sprzątającą.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość obsługi programu Subiekt Nexo Pro

  • komunikatywności i dobrej organizacji czasu swojej pracy,

  • umiejętności obsługi komputera (w tym pakiet Microsoft Office),

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • zaangażowania, zorganizowania i systematyczności,

  • umiejętności pracy w zespole,

Zatrudnionym oferujemy:

  • wynagrodzenie o pracę adekwatne do profilu kandydata i zaangażowania,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w profesjonalnym zespole oraz atmosferę sprzyjającą działaniu w gronie zaangażowanych ludzi z pasją.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 911224994