2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsk Podlaski
Dodane Dzisiaj o 13:03

Pracownik Administracyjny

Wynagrodzenie

3 500 - 4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna i korespondencja e-mail.

  • Zarządzanie dokumentacją biurową i archiwizacja.

  • Wspieranie zespołu zarządzającego w codziennych zadaniach administracyjnych.

  • Monitorowanie i zamawianie materiałów biurowych i innych potrzebnych zapasów.

  • Współpraca w biurem generalnym w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania.

  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą biura, które mogą pojawić się w trakcie pracy.

    Nasze wymagania

    • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność pracy w warunkach stresu.

    • Efektywne zarządzanie czasem,

    • Wykształcenie średnie lub wyższe.

    • Doświadczenie w pracy biurowej..

    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Outlook, MS Teams).

    • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole.

    • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do obowiązków.

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 843461306