2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-techniczny

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Akademia Kujawsko-Pomorska zatrudni pracownika do spraw administracyjno-technicznych. Mile widziane osoby z wykształceniem wyższym, min.średnie

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,

• dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office,

• obsługa urządzeń biurowych,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat,

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy,

• możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:

• dbanie o aktualne przeglądy budynków,

• prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych,

• sporządzanie grafików czasu pracy dla pracowników ochrony,

• zlecanie napraw i bieżących remontów

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW

Zgodnie z art. 13Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Kujawsko-Pomorska , ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz;

  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem: iod&akp.bydgoszcz.pl;

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 108);

  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez 3 miesiące od zakończenia rekrutacji, a przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez 1 rok.

  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ww. rozporządzenia;

  • podanie danych osobowych jest niezbędne dla celów rekrutacji.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914673131