2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Czermin
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-laboratoryjny - SEK Czermin/ k. Mileca

Lokalizacja

Czermin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

  MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SP. Z O.O. z/s w Krasnem

 poszukuje  pracownika administracyjno-laboratoryjnego

do pracy    w Stacji Eksploatacji Knurów w Czerminie k/Mielca

  WYMAGANIA:

·         Wykształcenie  weterynaryjne lub rolnicze mile widziane

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

·         Znajomość programu Comarch ERP OPTIMA

·         Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

·         Wykonywanie prac laboratoryjnych/obsługa laboratorium.

·         Prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z produkcją, przechowywaniem i dystrybuowaniem nasienia knurów.

·         Dystrybucja  nasienia knurów.

OFERUJEMY:

·         Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym jej wymiarze

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Wynagrodzenie – do uzgodnienia.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu załączonym w ogłoszeniu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00 .

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie  CV drogą mailową na adres:  kadry(małpka)mcb.com.pl  lub przez formularz kontaktowy.

w terminie do dnia   17.05.2024r.

Informacja oraz klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy :  patrz  www.mcb.com.pl  -  zakładka RODO.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z/s w Krasnem dla potrzeb niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia  10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000 ) oraz zgodnie  z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.   w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną RODO dla kandydata do pracy ( www.mcb.com.pl – zakładka RODO ).”

Lokalizacja

Czermin,

Podkarpackie

Podkarpackie, Czermin
ID: 914650845