2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrów Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

pracownik administracyjno-księgowy z językiem niemieckim

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JIT Logistik działa w transporcie międzynarodowym od 2013 r., naszą specjalnością jest transport krytyczny czasowo, a wysoki poziom usług jest naszym priorytetem, dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klientów i stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie.

W związku z rozwojem firmy do naszego działu księgowości poszukujemy osoby z odpowiednim doświadczeniem kierunkowym  na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

-      kontrola dokumentacji transportowej, rozliczenia transakcji oraz fakturowanie

-      rozliczenia transakcji oraz fakturowanie

-      Rozliczanie tras oraz kierowców

-      Obsługa i monitorowanie reklamacji

-      monitorowanie płatności wraz z windykacją należności - wprowadzanie i weryfikacja danych w systemach wewnętrznych

-      Przygotowywanie zestawień i raportów

-      dbałość o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość serwisu

Nasze wymagania:

-      doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

-      Bardzo dobra znajomość niemieckiego – warunek konieczny

-      chęć do nauki i rozwoju w zakresie transportu i spedycji

-      łatwość nawiązywania kontaktów, elastyczność

-      doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole - Dobra znajomość MS Excel

-      mile widziane doświadczenie w branży TSL

Oferujemy:

-      możliwość rozwoju kompetencji oraz pracę na samodzielnym stanowisku

-      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-      atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

-      przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

-      niezbędne narzędzia do pracy

-      kartę Multisport

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o aplikowanie przez portal, bądź przesłanie wiadomości prywatnej przez OLX.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 903888616