2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Bojków
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy z j. angielskim

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SkyDream sp. z o.o. - Prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży lotniczej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem angielskim

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami

  • obsługa zamówień przez telefon, email, chat

  • koordynacja bieżących spraw administracyjnych

  • wystawianie faktur w programie księgowym

  • obsługa recepcyjna gości salonu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • swobodne komunikowanie się w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym

  • obsługa pakietu Office

  • umiejętność współpracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • chęć podejmowania własnych inicjatyw

  • dyspozycyjność i punktualność

  • komunikatywność i łatwość w nadwiązywaniu nowych kontaktów

  • umiejętność pracy pod presją czasu z dynamiką zmian w działaniach

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży lotniczej i zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

  • znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • praca w dobrze zgranym i wspierającym się zespole

  • możliwość rozwoju i doskonalenia

  • ciekawa praca w firmie aktywnie działającej w branży lotniczej na rynku krajowym i międzynarodowym

  • pracę w prestiżowym salonie lotniczym

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres email: biuro[at]skydream.pl

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 910926251