2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Skierniewice
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy z gr. niepełnosprawności

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Sos sp. z o.o. ma pozycję lidera w branży z zakresu bezpieczeństwa oraz serwisu sprzątającego w całej Polsce.

Oferta skierowana dla osób z niepełnosprawnością.

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biura pod kątem administracyjnym

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Współpraca ze wszystkimi działami firny

    Wymagania:

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność w działaniu

  • Energiczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie w obowiązki na stanowisku;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód);

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturze firmy;

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie w cv następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 877910730