2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 07 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjno- biurowy z elementami Księgowości i handlu

Wynagrodzenie

4 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik Administracyjno-Księgowy

Specjalistyczną hurtownią materiałów budowlanych, w związku z tworzącą się nową siedzibą w okolicach ul. Szczecińskiej kompletujemy zespół i poszukujemy osoby do działu handlowego, która jako Pomocnik Administracyjno- Księgowy wesprze nasz zespół.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie

  • wdrożenie do pracy

  • szkolenie poprzez praktykę

  • stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

  • praca w niewielkiej rodzinnej firmie

  • przyjazne warunki i atmosfera pracy

  • stałe wynagrodzenie podstawowe i premiowe

  • możliwość awansu

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt z Klientami i Dostawcami

  • analizowanie umów

  • praca z bankowością

  • negocjacje telefoniczne

  • wprowadzanie, obsługa i weryfikacja dokumentów handlowych

  • kompletacja dokumentów księgowych i kadrowych

  • kompletacja zamówień (zakupy/sprzedaż)

  • raportowanie sprzedaży

  • komunikacja z urzędami i kontrahentami

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość programu Subiekt od strony praktycznej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość podstaw ekonomii i księgowości

  • znajomość arkusza kalkulacyjnego jego podstawy

  • znajomość branży budowlanej

Stawiamy na:

  • sprawna praca na komputerze

  • skrupulatność i rzetelność

  • sumienność

  • samodzielność w zarządzaniu swoim czasem

  • swoboda w komunikacji

  • kreatywność i pomysłowość

Stawka wynagrodzenia: 4500-5500 brutto. Umowa o pracę po okresie próbnym.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 701260506