2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy w Dziale Kadr

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Petra w związku z ciągłym rozwojem powiększa swój zespół i obecnie poszukujemy na stanowisko: pracownik administracyjno-biurowy w Dziale Kadr.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w dziale kadrowo-płacowym,

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, itp.),

  • archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych,

  • wprowadzanie danych do programu Płatnik,

  • bieżący kontakt z klientem,

  • bieżący kontakt z urzędami ZUS i US.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z obszarem kadrowo-płacowym i prawem pracy,

  • wysoka kultura osobista i pracy, dokładność, zaangażowanie, skuteczność,

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji zawodowej,

  • nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej,

  • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą,

  • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery,

  • możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu !

Dokumenty aplikacyjne proszę wysłać na adres: kontakt(at)biuropetra.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych)."

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 836307822