2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kęty
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy Staż w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem biura, poszukujemy kandydata do pracy w oddziale naszego biura w Kętach.

Opis stanowiska:

  • skanowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów,

  • wystawianie faktur,

  • przygotowywanie oraz rozliczanie płatności,

  • obsługa korespondencji,

  • archiwizacja dokumentów i dbanie o porządek w dokumentacji,

  • wspieranie innych pracowników w codziennych zadaniach administracyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office,

  • mile widziane doświadczenie w w pracy na podobnym stanowisku,

  • chęć podjęcia stażu z Urzędu pracy.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie po zakończonym stażu.

Proszę o przesyłanie aplikacji w formacie pdf.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 911157541