2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Krzeczów
Dodane 23 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy, Bochnia (pracownik biurowy)

Lokalizacja

Krzeczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Koordynacja działań i operacji biurowych.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek.

  • Pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu wszystkich wniosków dotyczących transakcji związanych z klientami.

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Raportowanie postępów pracy biura do kierownictwa wyższego szczebla.

  • Utrzymanie czystości biura oraz pilnowanie, aby urządzenia biurowe działały sprawnie.

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych firmy.

  • Prowadzenie ewidencji wydawania sprzętu i materiałów dla pracowników.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników.

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, oraz oprogramowania do zarządzania biurem (mile widziana znajomość programu Optima).

  • Kandydat w chwili podjęcia pracy musi być zarejestrowany w urzędzie pracy w Bochni.

Miejsce pracy:

Bochnia ul. Krzeczowska 140B

Praca codziennie 07:00-15:00 (pn-pt)

UMOWA O PRACĘ - PEŁNY ETAT ze wszystkimi świadczeniami.

Przez pierwszy rok - minimalna krajowa. Nie szukamy osoby na zastępstwo, tylko z myślą o wieloletniej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (bez listu motywacyjnego) na adres email biura, który jest zamieszczony na naszej stronie www.waterks.pl

Lokalizacja

Krzeczów,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeczów
ID: 893311940