2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy- ARS Renowacje

Wynagrodzenie

4 651 - 5 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

- Prowadzenie biura w zakresie bieżących zadań administracyjnych,

-Rozliczanie prowadzonych inwestycji

-Korespondencja z Zamawiającym, Dostawcami i Podwykonawcami

- Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

- Współpraca z działem księgowości.

- Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

- Prowadzenie ewidencji nieobecności, urlopów, ważności badań lekarskich i  szkoleń BHP

Wymagania:

- inicjatywa i samodzielność w działaniu

- wyższe wykształcenie warunek konieczny- mile widziane wykształcenie ekonomiczne lub administracja

-doświadczenie minimum rok na samodzielnym stanowisku administracyjnym jest warunkiem koniecznym

- dobra znajomość obsługi pakietu office

- Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi, znajomość systemu Enova będzie dodatkowym atutem

- Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- stałą pracę i stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 693677900