2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjno-biurowe
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Współpraca ze wszystkimi oddziałami firmy
  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność efektywnego przyswajania informacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wolne weekendy
  • Możliwość dołączenia do grupowych pakietów: sportowego/medycznego/na życie
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909600165