2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gniezno
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownia Architektoniczno-Budowlana Dick-Bud zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentów

  • dbałość o obieg dokumentów w firmie

  • kontakt z Klientami – prowadzenie kalendarza spotkań oraz spraw w toku

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego, mile widziany status studenta

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • umiejętności organizacji pracy,

  • odpowiedzialności za powierzone do realizacji zadania,

  • sumienności i mobilizacja,

  • wielozadaniowość,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki nowych umiejętności,

  • udział w szkoleniach i kursach,

  • pracę w biurze w centrum miasta,

  • stałe godziny pracy

List motywacyjny wraz z CV prosimy przesłać na adres mailowy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 909067727