2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Kołbiel
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Kołbiel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. jest jedną z polskich spółek, działających w sektorze budownictwa kolejowego i drogowego w Polsce.

W związku z prowadzoną budową Obwodnicy Kołbieli  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stara Iwiczna (do końca maja), Kołbiel (od czerwca).

Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna biura;

  • Koordynowanie obiegu dokumentów w firmie;

  • Prowadzenie i archiwizacja korespondencji;

  • Wprowadzanie danych do systemu;

  • Udział w codziennych pracach biura;

  • Organizowanie spotkań.

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie - rok na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego przy realizacji kontraktu infrastrukturalnego lub budowlanego;

  • Wykształcenie wyższe, magisterskie lub inżynierskie (mile widziane);

  • Inicjatywa i zaangażowanie;

  • Umiejętność obsługi komputera w tym oprogramowania MS Office;

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Dokładność i solidność;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy kandydatowi:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, tj. Przedsiębiorstwie Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o.;

  • Narzędzia do wykonywania pracy;

  • Niezbędne szkolenia i wsparcie;

  • Umowę o prace;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Rozpoczęcie pracy:

  • kwiecień 2024r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kołbiel,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kołbiel
ID: 909178923