2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Spółka Moby.pl poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika administracyjno-biurowego

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i dokładną, ta praca może być idealna dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur do systemy WF-MAG. Nie musisz go znać, gwarantujemy szkolenie

  • Przyjmowanie korespondencji i segregacja dokumentów

  • rozliczanie faktur w systemie, zgodnie z wyciągami bankowymi

  • nadzór nad zakupami z serwisu ALLEGRO.

    • Sprawdzanie czy wszystkie paczki zostały dostarczone,

    • ewentualne wyjaśnianie braków oraz reklamacji

    • przyjmowanie towaru na stan, wydrukowanie etykiet

  • wykonywanie operacji systemowych w celu poprawnej ewidencji towarów - gwarantujemy szkolenie.

  • tworzenie zestawień

  • koordynacja spraw kadrowych: urlopy, czas pracy pracowników

  • Drobne prace biurowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane

  • Znajomość obsługi komputera [pakiet office] i umiejętność wprowadzania danych do systemu

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywność

  • znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w rozliczaniu wpłat z Allegro oraz innych marketplace będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • pracę w miłej atmosferze

  • stałe godziny pracy 8-16

  • Zachowanie balansu między pracą i życiem prywatnym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracę B2B - po okresie próbnym

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 908365453