2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płock
Dodane 27 maja 2024

pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownika administracyjno – biurowego w oddziale Płock (Maszewo Duże)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw administracyjno – kadrowych związanych z funkcjonowaniem biura

  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach administracyjnych

  • przygotowywanie zestawień potrzebnych do wyliczenia wynagrodzeń

  • wsparcie w obszarze Ofertowania oraz obsługi Portali Zakupowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek: administracja)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole

  • komunikatywność, sumienność i dokładność

  • terminowa realizacja zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w przyjaznym zespole, który wspiera inicjatywy i pomysły pracowników

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • karta Pluxee po 6 miesiącach zatrudnienia (Sodexo)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 907705029