2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mników
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno- biurowy

Lokalizacja

Mników

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

v  prowadzenie sekretariatu oraz zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura

v  obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej

v  zajmowanie się zarządzaniem i organizacją dokumentów

v  obsługa administracyjna ( w tym zamawianie artykułów biurowych, środków czystości)

v  nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów w wewnętrznym programie Optima

v  wsparcie zespołu pracowników w wykonywaniu bieżących obowiązków

v  przygotowywanie, weryfikacja, organizacja obiegu i archiwizacja dokumentów

v  przygotowywanie dokumentacji w zakresie wysyłki towarów

v  wykonywanie bieżących poleceń przełożonych

v  doświadczenie w pracy biurowej

v  bieżące wsparcie działu księgowości

v  weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

NASZE WYMAGANIA:

Ø  komunikatywność i dobra organizacja pracy

Ø  umiejętność obsługi pakietu biurowego oraz urządzeń biurowych

Ø  znajomość podstawowych zagadnień z zakresu administracji

Ø  umiejętność pracy w zespole

Ø  samodzielność, terminowość organizacji pracy własnej

Ø  znajomość oprogramowania Comarch Optima

OFERUJEMY:

Ø  stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ø  profesjonalne wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia do pracy

Ø  możliwość rozwoju zawodowego

Ø  przyjazny i zgrany zespół współpracowników

Lokalizacja

Mników,

Małopolskie

Małopolskie, Mników
ID: 911265934