2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

mInstal Sp. z o.o. to firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi w tym automatyką budynkową i systemami zarządzania.

Pragniemy przedstawić naszą ofertę pracy na stanowisku: Pracownik administracyjno-biurowy

Obowiązki:

Ewidencjonowanie dokumentacji finansowej

Przygotowywanie dokumentacji finansowej, wprowadzanie i wystawianie faktur oraz innych dokumentów księgowych w programie OPTIMA,

Pilnowanie terminów płatności i przygotowywanie przelewów na koncie bankowym

Obsługa kadr i rozliczeń w programie R2Płatnik

Prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowanie dokumentów pracowniczych, umowy o pracę, zlecenia, skierowania na badania itp.

Obsługa biura, korespondencja wychodząca- przychodząca Przyjmowanie zleceń, obsługa zleceń serwisowych

Sporządzanie pism, zestawień i innych dokumentów firmowych

Prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi Kontakt z dostawcami w tym odbiór paczek w biurze bądź z paczkomatów

Przygotowywanie z współpracownikami dokumentacji powykonawczej z wykonywanych przez firmę instalacji

Dbanie o stan materiałów eksploatacyjnych, tusze, tonery, papier, środki czystości.

Dbanie o czystość w biurze

Szanowni Państwo, szanujmy swój czas i jeśli nie spełniają Państwo poniższych wymagań proszę nie składać oferty pracy.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej lub podobnym stanowisku

Biegła znajomość programu WORD I EXCEL

Doświadczenie w pracy zespołowej

Prawo jazdy kategorii B i jazda czynna

Umiejętność pracy pod presją czasu

Dobra organizacja pracy i systematyczność;

OFERUJEMY:

Stałą pracę, pragniemy zatrudnić osobę która zostanie z nami na lata !

Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia

Premia rocznicowa zgodna z regulaminem firmy

Premia bożonarodzeniowa

Masz referencje z poprzednich zakładów pracy? Dołącz je!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911214721