2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 15 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Fundacja Heros w ramach projektu pn. „Absolwent w drodze do kariery II!” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na stanowisko stażowe:

PRACOWNIK ADMINISTARACYJNO – BIUROWY

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa interesantów,

  • wprowadzanie do systemu korespondencji wychodzącej,

  • archiwizowanie dokumentów,

  • porządkowanie dokumentacji

  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

  • realizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych.

 Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:

  • posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • posiadanie statusu studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,

  • pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkujące na terenie województwa mazowieckiego.

Zapewniamy:

  • stypendium w wysokości 2294,99 zł (brutto)/mies.,

  • dodatek motywacyjny w wysokości nawet do 700 zł miesięcznie!

  • możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.

Nasz projekt nie tylko umożliwia odbycie szkolenia oraz stażu, ale również stawia sobie za cel dostarczenie kompleksowego wsparcia.

Oferta wsparcia obejmuje doradztwo zawodowe, indywidualne konsultacje z prawnikiem, skuteczne pośrednictwo pracy oraz pomoc w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia. Nie ponosisz żadnych kosztów.

Zachęcamy do skorzystania z tej szansy i do przesłania CV wraz z informacją o posiadanym orzeczeniu przez portal. Do zobaczenia na ścieżce kariery!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym biurze mieszczącym się przy ul. 11 listopada 9/2 (1 piętro) w Siedlcach.

Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju - zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych :)

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 897958438