2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 22 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Leszka Drabika z siedzibą w Warszawie, świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorców oraz klientów korporacyjnych. Specjalizujemy się w realizacji masowego i indywidualnego procesu dochodzenia należności od Dłużników.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:  Pracownik administracyjno – biurowy.

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych,

  • obsługa korespondencji w tym przesyłek pocztowych, kurierskich,

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów,

  • wsparcie pracowników kancelarii w bieżących sprawach,

  • kontakt z sądami i kancelariami komorniczymi,

  • inne bieżące zadania biurowe zlecone.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (pełny etat),

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów – mile widziani studenci ostatnich lat studiów prawniczych lub administracyjnych,

  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • pełne wdrożenie do pracy na wskazanym stanowisku,

  • stałą pomoc i wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,

  • możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia w pracy w kancelarii,

  • możliwość realizowania i wdrażania własnych wizji oraz pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą

w zakresie przetwarzania danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Kancelarię Radcy Prawnego Leszek Drabik (ul. Obrzeżna 7A lok. U9, 02-691 Warszawa), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 863489262