2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma świadcząca usługi administracyjno-biurowe poszukuje pracownika do biura w ścisłym Centrum Warszawy.

Obowiązki:

  • wypełnianie wniosków i innych dokumentów zgodnie z instrukcją;

  • składanie dokumentów i wniosków oraz śledzenie sprawy, jak i odpowiadanie na wezwania urzędów;

  • archiwizacja dokumentów;

  • prowadzenie rejestru podstawowych danych i współpraca z Urzędami;

  • pozostałe drobne prace biurowe.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub tureckiego;

  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych (ksero, dziurkacz, niszczarka, itp.);

  • mile widziane doświadczenie w pracy z firmami transportowymi i Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego;

  • mile widziana znajomość procedur legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców;

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Umiejętność skutecznego planowania, komunikacji; rzetelność i odpowiedzialność;

  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy biurowej.

Oferujemy:

  • premie;

  • stabilne zatrudnienie;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • dostęp do materiałów i książek o tematyce dot. powierzonych zadań.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o podanie Państwa oczekiwań finansowych z zaznaczeniem brutto lub netto wraz z przesyłanym CV.

Zastrzegamy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi warunki ogłoszenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 870303304