2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bieruń
  7. Administracja, prace biurowe - Bieruń Stary
Dodane 20 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa zatrudni do swojego biura w Bieruniu (okolice Tychów, woj. śląskie) Pracownika administracyjno – biurowego:

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word),

- prawo jazdy kat. B (czynne),

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

- komunikatywność.

Zakres obowiązków:

- obsługa urządzeń biurowych,

- porządkowanie dokumentów,

- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów i przepływu informacji w firmie,

- przygotowywanie pism oraz innych dokumentów na polecenie przełożonego,

- prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań przydzielonych do realizacji,

- współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

- pracę w młodym i energicznym zespole.

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Stary
ID: 869305685