2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zbiersk-Cukrownia
Dodane 22 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Grupa AWW Sp. z o. o. zatrudni pracownika administracyjno-biurowego do oddziału w

Zbiersk Cukrownia.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zestawień produkcyjnych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych i przewozowych

  • Obsługa systemu rejestracji i monitorowania przewozu towarów SENT oraz systemu EMCS

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Pozostałe prace biurowe

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • Mile widziana książeczka do celów sanitarni-epidemiologicznych

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej na stanowisku

  • Dobra znajomość programów MS Excel, Word

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności i własnej kariery

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w przemyśle spożywczym

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)

Lokalizacja

Zbiersk-Cukrownia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbiersk-Cukrownia
ID: 771823927