2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bytom
Dodane 14 czerwca 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Działania z zakresu administracji,

  • Przygotowanie oraz analiza różnego rodzaju dokumentów w ,

  • Współpraca przy ofertowaniu – pozyskiwanie i analiza ofert dostawców oraz przygotowanie odpowiednich zestawień i podsumowań,

  • Współpraca z klientami, koordynacja terminów,

  • Bieżąca obsługa dokumentacji - przygotowywanie dokumentów do wysyłki, archiwizowanie, skanowanie, wykonywanie kserokopii,

  • Aktualizacja i wprowadzanie danych do systemu,

  • Realizacja innych powierzonych spraw biurowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Wysoki poziom zaangażowania, sumienność i duża samodzielność,

  • Umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.

To oferujemy·

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w młodej, niezwykle szybko i intensywnie rozwijającej się branży

  • Zróżnicowany zakres obowiązków (praca z dostawcą, praca z dokumentacją)

  • Pracę w zgranym, aktywnym i ambitnym zespole specjalistów

  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji

  • Szkolenia rozwojowe i kompetencyjne

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 920550022