2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gołanice
Dodane 20 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Gołanice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy ambitnej i komunikatywnej osoby, gotowej dołączyć do naszego zespołu jako Pracownik administracyjno – biurowy w firmie Lapis. Jeśli lubisz pracować w zespole, wykonujesz dokładnie i sumiennie swoje obowiązki to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

• Prace administracyjno-biurowe

• Dbanie o prawidłowy przepływ informacji

• Przygotowywanie zamówień

• Współpraca ze wszystkimi działami firmy

• Bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Dokładność

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

• Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

• Umiejętność efektywnego przyswajania informacji

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szkolenia

• Przyuczenie na stanowisku pracy

• Pracę w zgranym zespole

Wszystkie pytania prosimy kierować na tel. 88*******01

CV prosimy wysyłać w wiadomości prywatnej lub na pocztę firmową podaną na naszej stronie.

Lapis, Gołanice ul. Polna 12, 64-117 Krzycko Małe

www.lapis-gold.pl

Lokalizacja

Gołanice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gołanice
ID: 919607550