2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MULTI ASSIST sp. z o.o.

  • Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

    www.multiassist.pl

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją firmową

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Obsługa Klienta

  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w realizację wytyczonych celów

  • Uśmiech wymagany bezwzględnie

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918864111