2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraśnik
Dodane 14 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Sprzęt Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraśnik

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy biura

  • wykonywanie prac sekretarskich i asystenckich

  • koordynowanie obiegu dokumentów

  • dbanie o wizerunek i zaopatrzenie biura w potrzebne artykuły

  • bieżąca komunikacja z kadrą i monitorowanie ich potrzeb oraz uwag

  • przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji

  • kontakt z urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość MS Office: w tym Word i Excel

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dofinansowanie do Kart MultiSport

  • zniżki na produkty

  • nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

  • cykliczne konkursy z nagrodami

  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 918179620