2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 10 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z historią i doświadczeniem Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy z możliwością awansu i ścieżką rozwoju

 Opis stanowiska:

  • Przygotowanie dokumentacji

  • Współpraca z działem kadr

  • Współpraca z księgowością

  • Wykonywanie bieżących spraw i zadań

  • Porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i planowania

  • Biegła znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość systemu elektronicznego obiegu dokumentów mile widziana,

  • Czynne prawo jazdy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku miłe widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku

  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w ambitnym, profesjonalnym i przyjaznym zespole

  • Po przepracowanym roku świadczenia socjalne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Karta Multisport

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917503430